همه دسته بندی ها
EN

نمایه شرکت

صفحه اصلی>درباره‌ ما>نمایه شرکت

درباره‌ ما

با بیش از 15 سال عملکرد مشتری محور، متخصص در قطعات یدکی ماشین آلات کاترپیلار، کوماتسو، ولوو، هیتاچی، بابکت، کوبوتا، کیس و JCB.

WH SENSOR به عنوان یک رهبر بازار در قطعات دیزلی، راه‌حل‌های محصولات الکتریکی در چین تکامل یافته است. اختصاص یافته به تحقیقات، تولید و خدمات فروش محصولات الکترونیکی، سنسورها، کلید، قطعات موتور (شیر برقی، کلید ترکیبی، سوئیچ احتراق، ترموستات، سنج، الکترومغناطیسی پمپ، شمع برق، اجزای الکتریکی تجهیزات ساختمانی، محصولات شرکت ما به طور گسترده در ماشین آلات ساختمانی، ماشین آلات کشاورزی و وسایل نقلیه انرژی نو استفاده می شود.

تیم فنی با تجربه WH SENSOR بر توسعه راه حل های ساخته شده سفارشی و زنجیره های تامین کارآمد در طیف گسترده ای از بازارها تمرکز دارد. پیشنهادات رقابتی WH SENSOR از نیازهای محصول خاص شما در محصولات قطعات موتور دیزل، برنامه های کاربردی تجهیزات ساختمانی، برنامه های کاربردی تجهیزات کشاورزی، پشتیبانی می کند.

WH SENSOR یک تامین کننده منحصر به فرد است، تمرکز ما این است که قطعات با کیفیت عالی را با قیمت مناسب به شما ارائه دهیم. قطعات جایگزین جدید ما تحت مراحل بازرسی سخت و دقیق قرار می گیرند تا از کیفیت محصول ما اطمینان حاصل شود. ما به یک اصل اساسی متعهد هستیم: کیفیت با ارزش تضمین شده. ارائه محصول به همان اندازه مهم است که محصولی که در داخل آن یکی از بهترین گارانتی های صنعت را ارائه می دهد. ما سیستم کنترل کیفیت دقیقی را ایجاد می کنیم و تلاش های مستمر ما به شما اطمینان می دهد که محصولات با کیفیت بالا و کلاس جهانی. ما مشتاقانه منتظر هر گونه همکاری بیشتر با مشتریان خارج از کشور بر اساس منافع متقابل هستیم و به گرمی از کارخانه خود برای گفتگوهای تجاری استقبال می کنیم.